Cilt Bakımı

          


Klinik şartlarda cildin derinlemesine temizlenmesi, nemlendirilmesi ve desteklenmesini sağlayan bir uygulamadır.

Bilinçli bakımlarla cilt, travmalara karşı daha dirençli hale gelir yaşlanma seyri belirgin derecede yavaşlanır.  

Klinikte cihazlarla ve modern yöntemlerle cilde uygulanan destek ürünler, daha derinlemesine nüfuz ettirilir. Uygulama uzman kişiler tarafından hijyenik şartlarda yapılırsa hiçbir yan etki söz konusu olmaz.

       

Seans aralıkları, kişinin özel bir problemi yok ise 4-6 haftadır. Özel bir problem söz konusu olduğunda duruma göre cilt bakımı programları düzenlenir.

 

neoLAZER Kliniği’nde  kişilere kozmetik danışmanlık yapılmakta olup her cilt tipine uygun ürünler önerilir ve en doğru bakım için gerekli bilgiler verilir. 

Kliniğimizde Uzm. Estetisyen tarafından uygulanan Rejuvi® ve Assos Refinity® ürünleri ve Casmara® profesyonel bitkisel maske ürünleri ile kişiye özel bakımlar yapılmaktadır.

"Roaccutane®" ilacı ile tedavi altında olan akne hastalarında bazen tedavinin ilk dönemlerinde alevlenmeler yaşanabilir. Bu riski düşürmek, tedaviyi desteklemek ve tedavinin bitmesini beklemeden iyi bir görüntüye sahip olmak için hastalarımıza "Roaccutane bakımı" adında ince, ancak etkili bir cilt bakımı uygulamaktayız.

 
 
 
 
   Bizi Tanıyın
   Dr. Şehriyar Nazari
   Kampanyalar
   Site Haritası
 
 
 
 

Dr. Şehriyar NAZARİ
İstanbul Şafak Hastanesi Dermatoloji Ünitesi
Eski Edirne Asfaltı No 124 500evler GOP    İSTANBUL
Tel:
 0212 530 6474 Pbx     e-posta: dermatoloji@istanbulsafak.com

 
Web Danışmanlığı: Webimbenim